כיצד להתאים מרזב לעיצוב הבית?

למה לבחור מרזב מעוצב?

בבואנו לעצב בית, לעיתים קרובות אנו נוטים להתייחס בכובד ראש לגינה, לצבע או הריצוף החיצוני או לתאורת החוץ. לעומת זאת את המרזבים, אנו משאירים ללא כל נגיעה עיצובית, בין אם מחוסר ידע על האופציות הקיימות בשוק או מחוסר אכפתיות. למרות שהמרזבים המעוצבים אינם הדבר הראשון שעולה על הדעת בעיצוב חלל החוץ של הבית, יש להם חשיבות עצומה. הם בולטים מכל קיר, ולכן חובה לבצע התאמה שלהם לאופי וסגנון הבית או הנכס שעמלתם קשות על עיצובו.

איזה סוגי מרזבים ישנם ולאיזה סגנון עיצוב הם מתאימים?

יש בשוק מגוון רחב של מרזבים  מעוצבים אשר ניתן לבחור מהם. לכל סגנון עיצובי ניתן למצוא התאמה אשר לא רק שלא תפגע בעיצוב, אלא אף תתרום לו רבות. להלן רשימה של סגנונות עיצוב בולטים בשוק המרזבים:

  • מרזבי אלומיניום: מרזבי אלומיניום הינם פתרון זול וזמין. הרכבתם על הבניין נעשית ללא ההלחמות, מה שמאפשר להתאימם בצורה מיטבית למבנה. הם מתאימים לכל מזג אוויר, ומושלמים להתקנה על בתים ישנים יותר או בשיפוץ.
  • מרזבי נחושת: באירופה, בה מעבר לתפקידם באגירת מי הגשמים למרזבים תפקיד עיצובי משמעותי, מרזבי הנחושת הם אופציה מאוד פופולארית. הם מהווים אמירה עיצובית ייחודית, ומוסיפים לבית נופח עתיק, זאת בשילוב עם עמידות גבוהה. את הנחושת עובדים מיומנים יכולים להתאים לכל מבנה ולשלבה בצורה מיטבית עם עיצובו הכולל על פי דרישות הלקוח. עלותם גבוהה משל מרזבי האלומיניום ולכןמרזב מעוצב שילובם מהווה אמירה עיצובית ייחודית.
  • מרזבי אבץ: האבץ הינו חומר גמיש ולכן ניתן בקלות להתאימו למבנה. הצבע העדין מוסיף הרבה לעיצובו של המבנה, ולכן הם פתרון מושלם לאלו שרוצים לשמור על סטנדרט עיצוב גבוה בלי "לנקר עיניים". עם זאת יש לזכור כי גמישותו הרבה של החומר עשויה להוביל לפגיעה בו לאו
    ך זמן ולכן מחייבת התקנה על ידי מומחים.

חשיבות הבחירה בבעלי מקצוע טובים

המרזבים בביתכם יכולים להפוך בקלות מנטל ויזואלי ליתרון עיצובי. עם זאת, על מנת שלא תצטרכו להתעסק לעתים קרובות בתקלות ובהחלפות, חשוב מאוד לבחור בבעלי מקצוע טובים. חברת אורנים מרזבים מעניקה לכם את כלל הפתרונות העיצוביים על ידי צוות מיומן, תוך עבודה בסטנדרט הגבוהה ביותר