מרזבים מפלסטיק

כדי לשמור על קירותיו של מבנה מפני שחיקה ומפני חדירה של מים פנימה ויצירת מפגעי רטיבות, יש להתקין מרזבים בנקודות הניקוז הנכונות. מרזבים אלה קולטים אליהם את המים, ומזרימים אותם אל מעבר לתחומי המבנה, וכך מספקים לו את ההגנה הכי טובה שיש. יש היום הרבה מאוד סוגים של מרזבים, אולם הנפוצים ביותר הם מרזבים מפלסטיק.

האם לבחור מרזבים מפלסטיק?

  • עלות מול תועלת – אל תטעו, למרות שמדובר באחד החומרים הנפוצים ביותר, שמחירם הוא בדרך כלל הזול ביותר, אין זה אומר שמדובר בפתרון הטוב ביותר. אורנים מציעה מבח מרזבים מחומרים שונים באותו המחיר של מרזבי פלסטיק, אך יספקו תועלת גבוהה יותר לזמן ממושך יותר.
  • מגוון רחב של עיצובים – כדאי לבחור מרזבים דקורטיביים כדי לתרום לעיצוב הבית. היום ניתן להשיג גם מרזבים מפלסטיק במגוון רחב של עיצובים ובצבעי שחור, לבן ונחושת, כך שלא רק שהם לא פוגעים בעיצוב, הם אפילו משדרגים אותו פלאים.
  • חלודה? לא בבית ספרנו – אחד היתרונות הגדולים של המרזבים  שמספקת חברת אורנים הוא שהם לא מחלידים, ולא משנה כמה מים יעברו דרכם ולאורך כמה שנים.
  • איטום מצוין – מרזבי הפלסטיק לא מתחברים סתם כך לקיר, אלא מוצמדים באמצעות גומי עמיד, שמספק איטום מצוין ומאפשר למים לזרום רק בדרך הרצויה. אטם הגומי מותקן ללא שימוש בדבקים או בסיליקון, כך שהם מצוינים לשימוש גם מבחינת איכות הסביבה.
  • רמת גימור מושלמת – היום גם מרזבים מפלסטיק מגיעים ברמת גימור מושלמת, שהופכת אותם למתאימים מאוד להתקנה במבנים בכל סגנון אדריכלי.
  • אחריות של שנים – מרזבים מפלסטיק של חברת אורנים מרזבים מגיעים עם 10 שנות אחריות, כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה – יש לכם תמיד אל מי לפנות.


מרזבי פלסטיק


אורנים מרזבים לשירותכם

אורנים משווקת מגוון רחב של מרזבים מפלסטיק במגוון צבעים וסגנונות, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבצע את הבחירה הנכונה עבור המבנה בו אתם מתגוררים.

לקבלת מידע נוסף אודות מרזבים איכותיים מפלסטיק ולביצוע הזמנות
חייגו עכשיו 296 – 295 – 1800 


ליצירת קשר דרך האתר לחצו כאן ונשמח לעזור